Травень 14, 2018

TM Galicia партнер проведення Міжнародного дня легеневої гіпертензії

4-5 травня у Львові відзначили Міжнародний День Легеневої Гіпертензії.

Захід об’єднав хворих на легеневу гіпертензію, членів їх сімей із різних регіонів України. Керівник PHA Norway, представник PHA Europe Холл Скара поділився із учасниками заходу своєю успішною історією життя із легеневою гіпертензією. Учасники заходу познайомилися із спортивним терапевтом реабілітаційного центру Норвезької асоціації серця та легень (LHL) Одд Ерлінгом, який розповів про особливості реабілітації пацієнтів із легеневою гіпертензією та провів для них майстер-клас із фізичними вправами. Важливими частинами заходу стали спіч про харчування та сеанс групової психотерапії від фахівців Дитячого Центру Здоров’я ім. Анни Мазуренко: лікаря-дієтолога, психотерапевта.

5 травня 2018 р. на території СЗШ № 46 відбулися «Ігри навиворіт». Це спортивний захід із іграми навпаки або до заду за участі пацієнтів, їх родин, а також гостей заходу. Мета «Ігор навиворіт» – змусити лікаря замислитись одразу, на початку, коли до нього приходить пацієнт із симптомами астми, анемії, пневмонії та ін., що це може бути легенева гіпертензія, а не після десятка зданих аналізів і втраченого надаремне часу.

Galicia вже вкотре стала партнером Міжнародного дня легеневої гіпертензії, оскільки наша компанія старається завжди підтримувати заходи такого характеру.

Висновком є те, що правильне харчування, допустимі фізичні навантаження та добрий психо-емоційний стан сприяють покращенню якості життя та здоров’я пацієнтів із легеневою гіпертензією. Це і є метою реабілітаційної програми у Норвегії. На превеликий жаль, на відміну від Норвегії в Україні такого поки що не має.

image-0 image-2 image-3 image-4 image-5 image-6

 

Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.