100% натуральні

Якщо ж поєднати яблуко з іншими фруктами і ягодами, можна досягнути ще кращого ефекту. До прикладу, сік Galicia «Яблучно-чорничний» гармонійно поєднує корисні властивості яблука з унікальним складом лісової ягоди. У чорниці є дубильні речовини, які покращують травлення, пам'ять і зір.

Без цукру

Для виготовлення соків Galicia використовуються лише стиглі плоди різних сортів. За рахунок змішування соків різної кислотності, можна досягти однорідного смаку, без додавання цукру.

Вітамінний коктейль

Яблука дуже багаті вітамінами С, Е, РР, групою вітамінів В, а також мінералами: кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк , йод. Таке багате поєднання корисних речовин в яблучному соці надає на організм позитивний вплив при багатьох захворюваннях і стане у пригоді тим, хто хоче зберегти молодість і красу.

Далі сік піддається «лагідній» пастеризації, температура якої не перевищує 92°C. Як наслідок, у ньому зберігаються усі вітаміни і мікроелементи.

Підсилює імунну систему

Ще один соковитий дует - сік «Яблучно-грушевий», завдяки ефірним речовинам у складі груш, допоможе зміцнити імунітет і підвищити опірність організму до інфекцій.

Енергія життя

Тож складаючи своє меню правильного харчування чи плануючи оздоровчі дієти, обов’язково включіть до списку продуктів соки прямого віджиму Galicia, створені самою природою для вашого здоров’я і краси.