100% натуральний

Соки прямого віджиму є популярною категорією продуктів у Європі, а тепер і українці теж мають власний бренд справжніх соків. Обираючи соки Galicia, ви отримуєте якісний і дійсно смачний 100% натуральний сік з максимальним вмістом вітамінів у ньому.

Без цукру

Соки Galicia виготовляються за технологією прямого віджиму без додавання води і цукру, консервантів, барвників чи ароматизаторів. Це означає, що ягоди і фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку і розливається у пляшки або пакети.

Без води

Ягоди і фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку (при температурі 92°C) і розливається у пляшки або пакети. Така технологія дозволяє зберегти максимум корисних і смакових властивостей, якими природа наділила фрукти і ягоди.

Без консервантів

Більшість виробників для виготовлення соків з концентрату використовують технологію відновлення продукту за допомогою води. Згідно технології прямого віджиму в сік не додається вода, оскільки це насправді 100% натуральний сік, що не потребує відновлення.

Чесний літр

Купуючи сік Galicia, Ви отримуєте ЧЕСНИЙ 1 ЛІТР натурального соку прямого віджиму в пакуванні Tetra Pak, а не 0,95 л. Ми не практикуємо економії на клієнтах і не маємо прихованих інгредієнтів.