Без води

Більшість виробників для виготовлення соків використовують технологію відновлення продукту за допомогою води і цукру. Згідно технології прямого віджиму в сік не додається вода і цукор, оскільки це насправді 100% натуральний сік, що не потребує відновлення.

Без цукру

Для виготовлення соків Galicia використовуються лише стиглі плоди різних сортів. За рахунок змішування соків різної кислотності, можна досягти однорідного смаку, без додавання цукру.

Гарантована якість

Адже це перші в Україні соки прямого віджиму, які принципово залишаються натуральними на 100%. Саме тому серед лінійки соків Galicia ви не знайдете ані відновлених соків, ані нектарів.

Для найменших

Саме тому соки і смузі Galicia можна вживати дітям від 3-х років.

Смак домашніх соків

Плоди не піддаються додатковій обробці для тривалого зберігання – адже потрапляють на завод з екологічно чистих регіонів Галичини і Закарпаття. Ми відбираємо найкращі плоди, щоб вичавити з них сік так, як це колись робили наші бабусі. Тож віднайдені в традиціях рецепти виробництва соку знову повертають нам смаки, знайомі з дитинства, щоб і наші дітки мали змогу смакувати справжній сік.