Про компанію

НАША ІСТОРІЯ

Історія ТМ Galicia розпочалась з дуже символічної для кожного українця дати – Дня Незалежності. Саме 24 серпня 2011 року у невеличкому містечку, яке розташувалось за 25 кілометрів від Львова та називається Городок, народились перші соки прямого віджиму Galicia.

Назва була обрана невипадково, адже так ще у далекому 1772 році називали центральноєвропейську територію, яка зараз поділена між Польщею та Україною. Галіція багата родючими землями, а, через відсутність у регіоні великих промислових підприємств, яблука та ягоди дозрівають особливо добре, окрім цього вони відрізняються приємним середньо-солодким смаком та соковитістю.

Справжні якісні соки Galicia виготовляють за особливою технологією прямого віджиму без додавання води та цукру, консервантів, барвників чи ароматизаторів. Це означає, що ягоди та фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку та розливається у пляшки або пакети. Уся ця природна магія відбувається на потужностях компанії Т.В. Fruit – українського лідера з переробки фруктів та ягід.

листопад 2020
Запуск лінійки дитячих соків у дитячому дизайні
липень 2020
Запуск нових смаків: мандириново-яблучний, апельсиново-яблучний, мультифруктовий сік, яблучно-малиновий сік, ягідний мікс
травень 2020
Галіція проводить перший у своїй історії ребрендинг
2015 рік
Соки Galicia з’являються у магазинах Польщі, Данії, США та Китаю
Січень 2014 року
У продажі з’являється натуральне смузі Galicia, яке поєднує в собі соки прямого віджиму та пюре
Червень 2013 року
Galicia розпочинає випуск соків в упакуванні TetraPak
Жовтень 2011 року
Соки Galicia у скляних пляшках з’являються на полицях магазинів
24 серпня 2011 року
Старт виробництва соків прямого віджиму Galicia
НАША МІСІЯ

Ми зберігаємо усе найцінніше від природи, щоб створити для Вас натуральний та якісний продукт. Творячи наші соки, ми керуємось головним принципом – дотримання якості на всіх етапах. Зокрема, ретельно обираємо лише найкращі яблука і ягоди, вирощені на Галичині та Закарпатті – в екологічно чистих регіонах України. Згодом за допомогою методу прямого віджиму готуємо соки, які максимально зберігають корисні для Вашого організму властивості.

«Нічого зайвого – лише натуральні компоненти» - ці слова найкраще характеризують перші українські соки прямого віджиму торгової марки Galicia.

Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.