Грудень 26, 2017

Galicia – партнер Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка»

14 грудня під Львові стартувала довгоочікувана дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво і переробка». Організатор конференції – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» – зібрав разом понад 350 гостей з різних регіонів України, а також з Польщі, Білорусі, Італії.

Ділитися досвідом, обговорювати проблеми та перспективи галузі, отримувати знання з’їхалися експерти ринку, досвідчені ягідники і новачки цього бізнесу, виробники посадкового матеріалу, технологій, засобів захисту і живлення рослин, техніки. Центральними темами стали успішне ягідництво, способи переробки ягід і експорт продукції. Традиційно відбулися масштабна виставка європейських і українських компаній, презентація-дегустація продуктів і традиційних українських напоїв на основі ягід, фруктів і меду, а також бізнес-тур з майстер-класами.

Після і під час обговорень, усі учасники набирались енергії та хорошого настрою з допомогою соків прямого віджиму Galicia.

IMG_4985-minIMG_4829-min IMG_4832-min IMG_4976-min

Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.