Березень 30, 2016

Сильні обирають Galicia

 

TM Galicia вкотре стала партнером змагань з найбільш демократичного та мирного виду єдиноборств – армрестлінгу. Днями найсильніші хлопці та дівчата Львівщини зустрілись у запеклій боротьбі, щоб з’ясувати, хто отримає першість цього разу. Впродовж цілого дня 169 юних спортсменів змагались у силі, спритності та витривалості, а в перервах тамували спрагу та відновлювали сили улюбленими соками Galicia та Filvarok.

IMG_9938_1 IMG_0012

Армрестлінг або, як його ще називають, рукоборство є широко популярним у цілому світі видом спорту, в якому спортсмени ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки та намагаються пересилити один одного – покласти руку суперника на поверхню стола. Для України такий вид спорту є ще одним предметом гордості, адже розвитку його на європейській та міжнародній арені завдячують саме українському спортсмену – Ігорю Мазуренку.

Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.