Травень 4, 2017

ТОП-5 питань від прихильників ТМ Galicia

На нашу сторінку Galicia у Facebook щодня приходять безліч повідомлень різноманітного характеру. Деякі з них це питання про сік. У цій статті ми зібрали найпопулярніші запитання та відповімо на них разом з технологом Оксаною Кунець. З нею ви вже знайомі з рубрики “Galicia People”.
Оксано, які фрукти та овочі ви використовуєте для виготовлення соку?

– Для виробництва соків ТМ Galicia використовуємо лише стиглі, непошкоджені фрукти та ягоди з заходу України, які пройшли попередню перевірку на фізико – хімічні показники у лабораторії.

– Чи може один і той самий сік мати різний смак?
Так, смак соку може мати незначні відмінності смаку один від одного. Ми використовуємо різні сорти яблук, причому один і той самий сорт може мати різну кислотність та органолептичні показники за період збору урожаю. Тому ми, як виробник, є дуже залежними не лише від наявності якісної сировини, але і від кліматичних умов.
18274697_1489225317818485_7918563005286904161_n

Окрім натурального соку ви ще щось додаєте в готову продукцію?

– Продукція виготовляється у відповідності до вимог українського та європейського законодавства. Також ми ретельно слідкуємо за дотриманням рецептури виготовлення соків прямого віджиму TM Galicia, які передбачають відсутність будь- яких домішок. Тому як технолог гарантую, що воду, цукор та консерванти у соки не додаємо. Вони (соки- прим.автора) на 100% натуральні.

– Чому яблучний сік є основою для більшості соків ТМ Galicia?
– Сік прямого віджиму із ягід та фруктів є досить насиченим і його важко пити в чистому вигляді через високу концентрацію. Яблучний сік є більш нейтральним щодо смаку, тому ми поєднуємо його з іншими видами соків, що робить смак витонченим та гармонійним. А також яблучний сік містить в собі широкий спектр необхідних для людини вітамінів та елементів.
18216812_1489149071159443_1837157061679185533_o

 

– Чи плануєте розробляти нові смаки соку на літній сезон?
– Так, вже цього літа ми плануємо оновити лінійку соків Galicia новим смаком, аналогів якому на ринку нема. Сподіваюся, що наша новинка припаде до смаку споживачам)
– Дякую, Оксано! Сподіваюся, ще не раз отримати від Вас цікаву інформацію про соки. А у Вас є ще питання про сік?! Не соромтесь! Задавайте)
Інтерв`ю підготував Василь Таранько
Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.