Квітень 6, 2018

Цей сік з легкістю покращить Ваш сон та підвищить імунітет

Якщо у Вас проблеми зі сном чи маєте слабкий імунітет – рекомендуємо вживати яблучно-вишневий сік прямого віджиму Galicia. Це не лише корисно, але й смачно!

Дослідники виявили, що саме вишневий сік допоможе тим, кому  звечора важко заснути, а вранці з труднощами просинатися. Щодо яблучного соку, то він ідеально підійде для спортсменів, яким дуже важливо відновити свій організм після виснажливих тренувань.

Вчені довели:  якщо доросла людина споживає щодня 2 склянки якісного вишневого соку, то й спить вона міцніше та в середньому на 39 хвилин довше. В ході досліджень було помічено, що ці люди рідше прокидалися вночі, ніж до того, як почали пити вишневий сік. Дослідження за участю 20 осіб проводилося в університеті Нортумбрії, а його результати з’явилися в Європейському журналі “Nutrition”.

Будь ласка поверніть пристрій для портретного режима
соки прямого віджиму “GALICIA”
Sorry, but the browser you are using is outdated and does not allow you to properly see website's content. To access this website, you can upgrade your browser to a more recent version by clicking here If you have any questions, please contact us.